„AKCJA PIERwSI W MIEŒCIE”

Bionorica Polska wzieła udział w „AKCJA PIERwSI W MIEŚCIE”


08 września 2012 o godzinie 12:00 w Warszawie odbył się Marsz „PIERwSI W MIEŚCIE” pod hasłem „Żyj pełną piersią” oraz akcje profilaktyczne organizowane przez stowarzyszenie „Amazonki” Warszawa-Centrum i wspierane przez firmę Bionorica Polska.
Bionorica Polska od dawna wspiera działania profilaktyczne na rzecz zdrowych piersi Polek. Jesteśmy dumni, że zostaliśmy zaproszeni do akcji, która zachęca do regularnego badania piersi, to pozwala zwiększyć świadomość wśród polskich kobiet na temat powodów zbyt późnego wykrycia raka piersi. Chętnie i z zaangażowaniem wspieramy inicjatywy, które związane są z tą ideą. „PIERwSI W MIEŚCIE” to akcja angażująca kobiety w ciekawy i interaktywny sposób. - powiedział Cezary Paluch, Prezes Bionorica Polska Sp z o.o.

W ramach akcji PIERwSI W MIEŚCIE Bionorica uświadamiała kobietom jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie i regularna kontrola piersi. Zależało nam na zwróceniu uwagi na problem bólu piersi i walkę z nim aby poprawić komfort życia każdej kobiety. Duże zainteresowanie naszymi materiałami edukacyjnymi uczącymi samobadania piersi było tego dowodem.

Materiały do pobrania